אודות החברה

ברוכים הבאים לפרופיל האינטרנט הרשמי של קבוצת צ’יינה ישראל – חדשנות ישראלית בהשראה סינית!

קצת עלינו:
חברת ציינה ישראל הוקמה בשנת 2006 על ידי היזמית בעלת החזון, גב’ דבורה לאה שקולניק, קבוצת צ’יינה ישראל מגלמת שילוב ייחודי של מורשת, סטייל ומומחיות. הגברת שקולניק, בעלת תואר במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים, הקימה חברה שהפכה לכוח דינמי בעולם הקימעונאות.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

הצוות שלנו:
בלב ההצלחה שלנו עומד צוות של אנשים מסורים, אנשי מקצוע מוכשרים בעלי נסיון ומנהיגים בתעשייה. יחד, אנו מניעים את הניהול והפיתוח העסקי הטכנולוגי והחדשנות. הרבגוניות המשולבת שלנו מבטיחה שנישאר בחזית הנוף הטכנולוגי בחזית הקידמה.

פתרונות חדשניים:
אנו גאים בהחדרת פתרונות פורצי דרך לשוק. אחד מהישגי הדגל שלנו הוא פיתוח של GATEWAY שמחבר בצורה חלקה נקודות קצה חכמות שונות, כגון עגלות קניות חכמות ותוויות דיגיטליות, לענן Saas. התקדמות זו לא רק משפרת את היעילות התפעולית אלא גם דוחפת עסקים לעידן קמעונאות חכמה.

הפוקוס שלנו:
קבוצת צ’יינה ישראל היא פורצת דרך בתכנון, ייצור ותחזוקה של חומרת קופות ועמדות תשלום עצמאיות, עם דגש מיוחד על ענף הקמעונאות. אנו מבינים את הדרישות המורכבות של מגזר הקמעונאות ומתאימים את הפתרונות שלנו כדי לענות על הצרכים והדרישות. בנוסף לחומרה, היצע התוכנה שלנו כולל פלטפורמה להעלאה תוכן פרסום למסכים וניהול יעיל שלו.

הצטרפו אל לקוחותינו הרבים:

ככל שאנו ממשיכים להתפתח, אנו מזמינים אותך להיות חלק מהמסע שלנו לעבר עיצוב העתיד של פתרונות קמעונאות מונעי טכנולוגיה. בין אם אתם מחפשים עיצובי חומרה חדשניים, פתרונות תוכנה חדישים או שותף שמבין את נבכי הנוף הקמעונאי, קבוצת צ’יינה ישראל כאן כדי לענות על הצרכים שלכם.

גישה ממוקדת לקוח:
המחויבות שלנו לספק מצוינות מופגנת באמצעות הפרויקטים המתמשכים שלנו והשירות בפריסה ארצית. אנו מספקים הסכמי רמת שירות מגוונים (SLA), ומבטיחים שהלקוחות שלנו יקבלו את תשומת הלב והתמיכה המגיעים להם. צוות הטכנאים המיומנים שלנו, הנתמכים על ידי מוקד טלפוני רספונסיבי הממוקם במטה שלנו ברעננה, תמיד מוכן לתת מענה לכל בעיה ולספק פתרונות.

הצטרפו אל לקוחותינו הרבים:
חברת ציינה ישראל משרתת נאמנה לקוחות רבים בישראל ובעולם, בינהם ניתן למצוא חברות כמו ווריפון, אורבניקה, YCD, וואן, פטאל ועוד….

צרו קשר:
מוכנים לבחון את האפשרויות? צור איתנו קשר עוד היום כדי לגלות כיצד קבוצת צ’יינה ישראל יכולה לשנות את חווית הקמעונאות שלך. פנה אל המטה שלנו ברעננה או בקר באתר האינטרנט שלנו כדי ללמוד עוד על השירותים, הפרויקטים שלנו וההתקדמות המרגשת שאנו מביאים לעולם הטכנולוגיה והקמעונאות.

יחד, בואו נפתח עידן חדש של חדשנות ומצוינות!

49 החי”ל, רעננה 4331629
9661660 9 972+
info@chinaisraelgroup.com

תודה שבחרתם בקבוצת צ’יינה ישראל כשותפה הטכנולוגית שלכם. אנו מצפים להזדמנות לשתף איתכם פעולה.

פתח צ'אט
1
צריכים עזרה?
היי 👋
איך אפשר לעזור?